18K guld, C.G Hallberg, Stockholm. Briljantslipade diamanter totalt ca 0,80 ct, pique. Sidostenar skena små rosenslipade diamanter. Diameter fattning ca 10 mm. Storlek 16/50. Vikt 2,5 gram.
Slitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.