Liisa Vitali, Armband "Muurahaisenpolku", 14K guld. Aatos Johannes Hauli, Helsingfors 1968.
Stämplad Liisa.
Inre omkrets 17 cm.
Bredd 12 mm.
Vikt 17,6 g.
Slitage.