Stämplad CRF, Franzens Guldsmedsverkstad C R, Stockholm, otydlig årsstämpel möjligen 1967. Längd ca 19,5 cm. Bredd ca 2,5 cm. Vikt 69 gram. Lös extralänk medföljer
Trögt lås. Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.