Vridbar, uppfällbar skiva i team. Ben i ek och stålrör. Etikettmärkt Gemla Diö Sweden. Märkt med Gemlas jubileumsetikett. Längd 120, bredd 58-114 cm, höj- och sänkbart.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.