Håkan Ludwigson, fotografi signerad och numrerad 2/12 a tergo
"Balls and Bulldust, Australia, 1985, #7". C-print monterad på dibond 110 x 110 cm.
Två repor i nedre högra hörnet av bilden. Repor och slitage i den vita marginalen i nedre högra hörnet. Även några mindre ljusa märken i bildens övre del.