Skänkskåp/Hörnskåp med svängd form. Originalmålat med så kallat "Tuna-måleri". Dörrspegel med dekor av blommor i vas. Bredd 98.5, djup 60, höjd 195 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre skador. Rertuscher.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.