18K roséguld, automatisk, safirglas, datum, integrerat gummiband, viklås i 18K roséguld/svart stål, cert, januari 2008, box, ytterkartong.
Caliber HUB 11 (Sellita SW 300), Serienr. 797698, Referensnr. 1915.NE10.8, Boettnr. 1915.8.
Box ej komplett. Smärre slitage. Skadat glas (repor/nagg). Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.