Bengt Liljedahl, hängen två stycken sterlingsilver, med kedjor.
Motiv med träd samt fågel. Stämplade BUL, Stockholm, otydliga årstämplar, mått ca 2-2,5 x 2-3 cm. Kedjor silver, längder ca 47 - 48 cm. Totalvikt 14 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.