ring 18K guld, storlek 18.50/58, vikt 7 g, collierlås 18K guld, odlade pärlor ca 6.5 mm, längd med lås ca 49 cm. Signerat Lapponia och med finska stämplar.
Bruksslitage. Ringen med personlig gravyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.