Vivianna Torun Bülow-Hübe, halssmycke, sterlingsilver.
Stel halsring, vändbart lås med pärlemo i ljus och mörkare nyanser, stämplad 925 TORUN. Inre omkrets 42 cm. Vikt 43 gram.
Smärre slitage.