silver med gulddetaljer, ca 30 X 29 mm, 25 X 40 mm och 49 X 19 mm, längder 53.5 cm, 53.5 cm och 55 cm, totalvikt 70 g. Stämplade RKS och signerade Rolf K.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.