Vivianna Torun Bülow Hübe, ring, Jakarta Indonesien, sterling silver och obsidian.
Öppen form med oval obsidian, stämplad TORUN 925, ring strl ca 18,5/57
Obetydligt slitage.
Toruns dotter, Marcia Coleman Bülow Hübe.