Vivianna Torun Bülow Hübe, armband "bälte", Jakarta Indonesien.
Stelt, form av bälte, stämplat TORUN 925. Inre diameter ca 17 cm.
Smärre slitage.
Toruns dotter, Marcia Coleman Bülow Hübe.