Reino Hietanen, litografi, signerad och daterad 2005, numrerad XIV/XV.
"Suviyö" (Sommarnatt). Bladstorlek 50 x 69 cm.
Helhetsintrycket är gott. Oramad.
Klubbat pris
260
2 943
268
Utropspris
200 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
8
15 aug 2021 20:07
260 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
15 aug 2021 20:06
240 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
8
15 aug 2021 20:04
220 EUR
15 aug 2021 20:01
200 EUR
8
15 aug 2021 19:59
190 EUR
15 aug 2021 19:38
180 EUR
14 aug 2021 10:08
170 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
12 aug 2021 16:53
160 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
10 aug 2021 15:51
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
10 aug 2021 9:29
70 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
9 aug 2021 16:11
65 EUR
7 aug 2021 16:37
60 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
7 aug 2021 13:17
50 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1