Ulla Rantanen, litografi, signerad och daterad -93, numrerad E.A. 2/6.
"Maisema-aihe" (Landskapsmotiv). Bladstorlek 57 x 76 cm.
Helhetsintrycket är gott. Oramad. Missfärgningar.