Hee Welling, barstolar 6 st, "AA39" för Hay 2000-tal

Benställning lackerad metall, klädsel i ulltyg, sitthöjd ca 77 cm, bredd 44 cm.

En pall med större fläck, Smärre slitage. Smärre fläckar.

Proveniens

Restaurang "Sture" i Malmö

Utropspris
6 000 SEK