Hee Welling, stolar, 6 st ”AA19” för Hay 2000-tal

Lackerad benställning, tygklädsel, längd 60 cm, höjd 78 cm, bredd 50 cm, sitthöjd 46 cm.

Smärre fläckar. Smärre slitage.

Proveniens

Restaurang "Sture" i Malmö

Utropspris
8 000 SEK