Olika dekor. Bestående av två koppar, höjd 6 cm.
En veckad skål, diameter 15 cm. En skål i rött och blått , diameter 15 cm. Ett fat i famille verte, diameter 15 cm. Ett imarifat, diameter 23,5 cm.
Skador, lagningar.