Tiffany & Co, Ring med briljantslipad diamant 0,40 ct, med certifikat
Diamant 0,40 ct F/Vs2 enligt certifikat Tiffany, nr 36045213/Q06050175. Inskription på kronan. Platina. Stämplad Tiffany & Co., 36045213. Storlek 15,75/49. Vikt 4 gram. Etui Tiffany.
Obetydligt ytslitage.