Bestickservis, 51 delar, silver, modell Gammal Dansk. Mema, Lidköping samt Cohr Danmark.
5 matgafflar längd 19 cm.
7 bordsgafflar längd 17,2 cm.
12 bordsknivar 20,2 cm.
12 smörgåsgafflar 15,2 cm.
12 smörgåsknivar 15,8 cm
Total vikt 2254 gram.
Smärre slitage. Smärre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.