Bernard-Albin Gras, "Les Acrobates de Gras 325", taklampa.

3 st skärmar i metall, sladd i textil, justerbara sladdar, takfäste metall, märkta i metallen, diameter skärmar 26 cm.

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK