Signerade litografier av Axel Olson, Erik Olson och Esaias Thorén. Samt serigrafier av Franciska Clausen och Eric Grate (stämpelsignerad). Samtliga blad signerade och numrerade. Blad ca 29 x 21. Ej bunden. Dedikation.
Smärre slitage. Kassett med slitage.