Ivan Mikhaylovich Zheren, Miniatyr Ryssland. Signerad och daterad 1836.

Mansporträtt. Gouache. Bildyta 8x6 cm.

Skada. Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR