Såld som: 1378198. Okänd konstnär 1800-tal, Miniatyr. Osignerad. Akvarell.
Två ryttare och en stående dam utanför ett hus. Osignerad. Akvarell, bildyta: 10 x 10 cm.
Ej examinerad ur ram. Lite smuts under glaset.