Antonio Allegri Correggio, hans art. Miniatyr. 17/1800-tal. Osignerad.
Madonnan och Barnet med Johannes Döparen. Osignerad. Olja på koppar. Bildyta: 8,5 x 7 cm.
Ytsmuts. Smärre skrapmärken. Några små färgbortfall.