Såld som: 1378198. Thomas Gainsborough, efter. Miniatyr. Signerad. 1800-tal.
"Anne Elisabeth Cholmley (1769–1788), senare Lady Mulgrave". Signerad Castel d'apres Gainsborough. Gouache. Bildyta: 12 x 9 cm.
Okänd konstnär 1800-tal, osignerad. Akvarell.
Ej examinerad ur ram. Lita smuts bakom glaset.