Peter Frie, trä, signerad och daterad 98 a tergo.
Utan titel. 24 x 12,5 x 6,4 cm.
Verken finns att se på Bukowskis, Berzelii Park 1
15 – 18 september, onsdag – fredag 11.00–17.00, lördag 11.00–15.00.
Uthämtning av inköpta verk
Bukowskis Västberga allé 3, från den 24 september