Fotoböcker, 3 st, Sverige "Ingen har sett allt", "Pure Architecture" & "Tuija Lindström"
"Tuija Lindström" ETC förlag Stockholm 1989, upplaga om 2000.
"Ingen har sett allt" Anders Petersen, signerad. Legus Stockholm 1995.
"Pure Architecture" Åke E:son Lindman. Arena 2010.
Obetydligt/smärre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.