Lovisa Ringborg, fotografi signerad och numrerad 5/5 a tergo.
"Echo", 2014. Signerad på etikett a tergo. Upplaga 5 + 2 AP. C-print, bildyta 24 x 23,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Förefaller vara i mycket gott skick.
Cecilia Hillström Gallery, Stockholm.