Gottfried Helnwein, färglitografi, signerad, nr 124/280.
Marlene Dietrich. Bildyta 50 x 50 cm, bladstorlek 72 x 68,5 cm. Signerad av Marlene Dietrich. Oramad.
Något gulnad efter passepartout, mindre fläckar längs yttersta marginalen, hanteringsveck längs de vertikala marginalerna.