James Brown

(USA, 1951-2020)
James Brown
(USA, 1951-2020)

JAMES BROWN, lavering signerad och daterad 1988 a tergo

"The Passion XXXIII".
Bladstorlek 49,5 x31,5 cm. Inklusive ram 71 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Anders Tornberg Gallery, Lund.

Klubbat pris
7 200
639
674
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
7 mar 2021 21:58
7 200 SEK
7 mar 2021 21:58
7 000 SEK
7 mar 2021 21:56
6 820 SEK
7 mar 2021 21:56
6 620 SEK
7 mar 2021 21:55
6 410 SEK
7 mar 2021 21:55
6 210 SEK
7 mar 2021 21:55
6 200 SEK
7 mar 2021 21:55
6 000 SEK
7 mar 2021 21:53
5 805 SEK
7 mar 2021 21:53
5 605 SEK
7 mar 2021 21:51
5 400 SEK
7 mar 2021 19:04
5 200 SEK
7 mar 2021 13:59
5 000 SEK
7 mar 2021 12:28
4 200 SEK
2 mar 2021 14:09
4 000 SEK
28 feb 2021 10:09
2 422 SEK
26 feb 2021 12:45
2 222 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57