Jim Dine, etsning m. akvatint, signerad och numrerad 12/60, daterad 1989
Ur: "Glyptotek". Tryckt av Kurt Zein and Wicktor Libicky, Vienna, utgiven av konstnären och Pace Editions, New York, och Waddington Graphics, London. P: 43,5 x 32,5 cm. B: 80,5 x 61 cm.
Ej examinerad ur ram. Släppt från sin montering, lös i ram.