Svensk konstnär 1700-tal. Målning till en vagn/droska. 54,5 x 54 cm.
Alliansvapen omgärdad av grip och häst. Förstärkt pannå 54,5 x 54 cm.
Ytsmuts. Strödda färgbortfall. Krackelyr. Sprickor. Hål.
Möjligen allansvapen mellan Herman Cedercreutz och Maria Campbell.