1327056

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Anna palm, akvarell, signerad.

Anna Palm, akvarell, signerad.

Vy mot Skeppsholmen och Skeppsbron. Signerad "Anna Palm, Stockholm." I. 23.5 x 41.5 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
15 000 SEK