Vivianna Torun Bülow-Hübe, örhängen samt brosch, sterlingsilver, egen verkstad.
Stämplade Sterling Torun. Örhängen 5 cm. Brosch 4 cm.
Smärre slitage. Örhängen med senare skruv.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10