Lejongul melerad botten med polykroma hästar och träd. Bred huvudbård med stiliserande mönster samt kartusher med de sköna konsternas attribut. Baksidan med klistrad etikett från Nessims.
Slitage. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.