Utagawa Kunisada, diptyk, färgträsnitt, 2 st, Japan, 1800-tal.
Actors Ichikawa Danjuro VIII, Bando Shuka I, and Matsumoto Kinsho, Yosaburo Ichidaiki. Mått med ram 49,5x62 cm.
Ej examinerad ur ram. Smärre skador.
See similar at the Museum of Fine arts Boston, 11.40811a-b.