Skåp för äggförvaring, 1800-talets andra hälft.

Skåp för äggförvaring av furu. Två dörrar. Invändigt med hyllor. Bredd 72, djup 29, höjd 119 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
4 000 SEK