Jonas Bohlin & Thomas Sandell, vitrinskåp, "Snow", för Asplund, omkring 2000.

Grålackerat. Två flyttbara hyllplan. Bredd 90, djup 31, höjd 109 cm.

Smärre slitage, repor, märken.

Modellen formgiven år 1994.

Utropspris
4 000 SEK