Halsband och armband "Elegance", sterlingsilver. Kalevala koru, Helsingfors 2000-tal.

Halsbandets längd 45 cm.
Armbandets längd 21 cm.
Bredd 10 mm.
Vikt 82 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
420
4 792
437
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
28 feb 2021 18:04
420 EUR
28 feb 2021 18:01
400 EUR
28 feb 2021 18:00
380 EUR
28 feb 2021 17:58
360 EUR
28 feb 2021 17:57
340 EUR
28 feb 2021 17:27
320 EUR
28 feb 2021 17:04
300 EUR
21 feb 2021 21:33
150 EUR
21 feb 2021 20:45
100 EUR
21 feb 2021 6:39
30 EUR