18K guld, manuell, safirglas, läderband, viklås, box.
Caliber 845, Verknr. 1927813, Boettnr. 51396 / 023136.
Renoverad urtavla, en skruv till boett saknas. Boett ej signerad. Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.