Louis Vuitton, Escale World Time, armbandsur, 39 mm.

Stål, automatisk, safirglas, glasbaksida, läderband, viklås, 2010-tal.

Serienr. TI5209, Referensnr Q5D200.

Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
28 000 SEK