Denise Grünstein, bok Figure Out signerad 2010
"Denise Grünstein; Figure Out". Text av Bo Nilsson och Arja Miller.
Publicerad av Bokförlaget Arena i samband med utställningen på Museet för Nutidskonst Kiasma, Helsingfors. Ur första utgåvan publicerad 2010.
Signerad på försättsblad.
31 x 24 cm.
Dust jacket med obetydligt slitage.
Mycket god kondition.