Sally Mann, bok Immediate Family signerad
"Sally Mann – Immediate Family"
Publicerad av Aperture Foundation. Mjuk pärm.
Ur första utgåvan publicerad 1992.
Signerad på försättsblad.
24 x 28 cm.
Mycket god kondition.
Obetydligt slitage och litet tryckmärke på pärmen.