Vivianna Torun Bülow-Hübe armring och ring sterling silver, signerade Torun Sterling
Vikt 13,0 g. Ringstorlek ca 17,5/55. Armring innermått ca 17 cm.
Anlupen. Slitage. Repor. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK