Stål, automatisk, safirglas, viklås, cert, maj 2001, box, ytterkartong.
Caliber 2230, Verknr. 0284952, Serienr. A462110, Referensnr. 76080, Boettnr. 2020.
Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.