Samt åttkantslipade diamanter på skenan. Briljantslipad diamant ca 0,50 ct. 18K guld, otydliga svenska stämplar, Stockholm. Storlek 16,75/52,5. Vikt 2,9 gram.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.