Vivianna Torun Bülow-Hübe, armbandsur, Vivianne, Georg Jensen / Chopard, 33 mm.
stål, manuell, safirglas, stel armlänk, 4 x 5, cm i innermått, öppning ca 3 cm, ca 1970-tal.
Referensnr. 226, Boettnr. 80051/ 23770.
Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.