Hänge, med modifierad briljantslipad, Gassan 121, diamant 0.79 ct, Roland Tollin, Linköping.
18K vitguld. 0,79 ct enligt gravyr, Ca H/Vvs. Laserinskription Gassan 121. Modifierad briljantslipad diamant med 121 fasetter slipad av Gassan i Amsterdam. Stämplad ROT, Linköping. Längd ca 3 cm. Vikt 3 gram.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.