18K vitguld med runda briljantslipade diamanter, bredd ca 5.3 - 11.4 mm, storlek 17.25/54, totalvikt 10 g. Signerad Ole L. Etui från Lynggaard medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.